Rekrutacja - 22-03-2020

W zakładce http://sp78.pl/rekrutacja/ zamieściliśmy dla Państwa szczegółowy wykaz terminów i kryteriów rekrutacyjnych na rok szkolny 2020/2021 do klasy pierwszej szkoły podstawowej. Od dnia 2 marca będzie  można również pobrać wniosek o przyjęcie do samorządowej szkoły podstawowej w Krakowie – oczywiście do Szkoły Podstawowej nr 78.

Proszę pamiętać, że kolejność szkół w procesie rekrutacji jest istotna zatem zachęcamy do wyboru na  pierwszym miejscu właśnie naszej szkoły. Wnioski są również dostępne w sekretariacie szkoły w godzinach pracy sekretariatu. Od 16 do 25 marca sekretariat pracuje od 7.30 do 15.30. W związku z zaistniałą sytuacją i decyzją rządu o stanie zagrożeniu epidemicznego w całym kraju wniosek o przyjęcie do klasy pierwszej można przesłać drogą mailową, robiąc skan lub zdjęcie wypełnionego i podpisanego przez Państwa wniosku w domu. Adres mailowy: szkola78@op.pl
Natomiast w okresie późniejszym ewentualnie należy donieść oryginalne wnioski rekrutacyjne. Zapraszamy Rodziców do lektury i zapoznania z powyższymi informacjami. 

 

Pobierz wniosek o przyjęcie do samorządowej szkoły podstawowej:

Skip to content