Stołówka

Szanowni państwo pragniemy przedstawić ofertę usług cateringowych
dla potrzeb i preferencji Szkoły Podstawowej Nr 78.

Firma „Ewelina Głowacka – USŁUGI  GASTRONOMICZNE” posiada piętnastoletnie doświadczenie zawodowe w zakresie zbiorowego żywienia i powstała z pasji do sztuki gotowania.

Obecnie prowadzimy stołówkę szkolną w ZSOS nr 2 na os Teatralnym 35 w Krakowie, gdzie każdego dnia z naszych usług korzysta dwustu uczniów, kadra nauczycieli, oraz inni przedstawiciele zawodów społecznego zaufania.

Posiadamy doskonałe zaplecze kuchenne, oraz techniczne zgodne z wymaganymi  i normami HACCP. Regularnie przechodzimy kontrole przeprowadzane przez Sanepid. Doświadczony i profesjonalny zespół kucharek dba o najdrobniejsze szczegóły podczas przygotowywania posiłków wykorzystując jedynie produkty najwyższej jakości. Ściśle współpracujemy z kadrą kierowniczą, a także uważnie wsłuchujemy  się w potrzeby i uwagi rodziców oraz dzieci.

W ramach przedmiotowych usług gwarantujemy :

-dostawę zgodnie z wymogami Sanepidu,

-transport w pojemnikach cateringowych  nie wymagających podgrzewania posiłku,

-obsługę przy wydawaniu posiłków,

-utylizację resztek.

Oferta cenowa : /obowiązująca od 01.09.2019/

-obiad dwudaniowy /zupa, drugie danie /- 10,00 zł

Opłatę za obiad należy uiszczać do 5 dnia każdego miesiąca przelewem bankowym na nr konta 72 1020 2906 0000 1002 0297 2040 wpisując w tytule „imię i nazwisko ucznia, klasę oraz dany miesiąc za który opłacony jest abonament”. Za niezjedzony obiad przysługuje odpis pod warunkiem, ze osoba zainteresowana dokona zgłoszenia tego faktu danego dnia do godz. 9.00 wysyłając wiadomość tekstową na nr tel. 781-888-285. Koszt niewykorzystanych obiadów odliczony będzie przy płacie za następny miesiąc.

Z wielką przyjemnością zapraszam do współpracy , gwarantując przy tym  wysoką jakość, rzetelność oraz profesjonalizm.

Z wyrazami szacunku

Ewelina Głowacka

Obiady są wydawane o godzinie 12:30 w sali nr 5

Dodatkowych informacji udzielamy telefonicznie
Ewelina Głowacka
Usługi Gastronomiczne
tel. 781-888-285