Zajęcia pozalekcyjne

 1. W roku szkolnym 2023/2024  za zgodą Wydziału Edukacji Miasta Krakowa organizowana jest rekordowa liczba zajęć służących rozwojowi potencjału uczniów i objęcia wszechstronną pomocą  każdego ucznia naszej szkoły w szczególności: nauka gry w szachy, tańczę w Krakowie, zajęcia programowania, basen, program Future4me! Krakowski program nauki języka angielskiego, zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia uczniów, zajęcia wspomagające oraz zajęcia z  pomocy psychologiczno-pedagogicznej w szczególności zajęcia korekcyjno-kompensacyjne ( w grupie do 5 osób), zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z poszczególnych przedmiotów (w grupie do 8 osób), zajęcia logopedyczne oraz   zajęcia zindywidualizowanej ścieżki kształcenia.Zapraszamy Państwa do zapoznania się z bogatą ofertą zajęć w naszej szkole i korzystania z szerokiej gamy  różnych odziaływań, rodzaju zajęć i form pracy służących rozwojowi potencjału uczniów na każdym poziomie edukacyjnym.

  Dyrekcja szkoły i nauczyciele życzą naszym uczniom dobrego  wykorzystania  możliwości oferowanych przez szkołę w roku szkolnym 2022/2023.

  Czytaj oferta zajęć: 

  Czytaj organizacja świetlicy:

  Czytaj zajęcia pozalekcyjne sportowe:

 2. Tańczę w Krakowie
  Programem kursu tańca objęci są wszyscy uczniowie klas pierwszych . Zajęcia odbywają się raz w tygodniu  i trwają 45 minut czyli jedną godzinę lekcyjną: Tańczę w Krakowie | Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Kraków – Wschód (moswschod.pl)
 3. Zapraszamy na zajęcia płatne pozalekcyjne z matematyki w świecie gry Minecraft przeznaczone dla klas 1-3. Zajęcia obejmują zakres nauczania wczesnoszkolnego, każda lekcja dotyczy innego zagadnienia matematycznego ( dodawanie, odejmowanie, osi liczbowe, figury geometryczne, liczby parzyste i nieparzyste itp.) Oprócz matematyki dzieci uczą się również korzystania z kalendarza, zegara oraz innych zagadnień. Zajęcia będą się odbywać raz w tygodniu i trwają 60 minut. Koszt zajęć wynosi 116 zł, płatne z góry za cztery lekcje. Harmonogram zajęć przewidziany jest na cały rok szkolny. Dzieci po każdej lekcji otrzymują w nagrodę karty kolekcjonerskie Minecraft. Więcej informacji – zapisy na zajęcia uzyskają Państwo pod numerem telefonu: 882 194 440
  Czytaj ofertę:Zapraszamy do obejrzenia krótkiej prezentacji w linku poniżej: www.youtube.matcraft.pl
 4. Zapraszamy na  zajęcia dodatkowe ju-jitsu w naszej szkole. Zapisy pod numerem: tel. 789 096 074
  Oferta zajęć poza lekcyjnych ju-jitsu/samoobrona/zajęcia ogólnorozwojowe:
  · Pierwszy trening pokazowy gratis
  · Czas trwania pojedynczego treningu 55 min
  · W ramach zajęć raz w roku szkolnym przeprowadzamy zajęcia z zakresu pierwszej pomocy
  · Organizujemy pokazy i występy na wszelkiego rodzaju wydarzeniach publicznych
  · Zapewniamy korzystanie ze sprzętu treningowego takiego jak: materace specjalistyczne, tarcze uderzeniowe, taśmy i gumy do ćwiczeń
  Co dają nam zajęcia ju-jitsu:
  · Poprawiają koordynację ruchową
  · Poprawiają ogólnorozwojową sprawność fizyczną
  · Wzmacniają prawidłową postawę
  · Wychowują i budują właściwy wzorzec charakteru
  · Uczą prawidłowych sposobów upadania, wykonywania przewrotów
  · Adepci uczą się prawidłowo reagować podczas sytuacji zagrożenia
  · Wywołują uśmiech i radość z wykonywanych ćwiczeń /zadań
  Wysokość składki:
  60zł/mc dzieci/młodzież 1x w tygodniu
  100zł/mc dzieci/młodzież 2x w tygodniu
  140zł/mc OPEN (wstęp na dowolną ilość treningów w tygodniu w każdej sekcji)
  120zł/mc dorośli
  20zł za pojedynczy trening
 5. Klub Sportowy Szczypiorniaki zaprasza uczniów z klas I-VIII na zajęcia ogólnorozwojowe z elementami piłki ręcznej, które będą odbywać się w każdą środę według harmonogramu:- klasy I-III – sala gimnastyczna w Luboczy,  godzina 14.00-15.00
  – klasy IV-VI i VII-VIII – sala gimnastyczna w Wadowie, godziny  15.20-16.20 i 16.20-17.20*
  *w zależności od liczby zainteresowanychPierwsze zajęcia już 30 września – całkowicie za darmo! Od października koszt członkostwa w klubie to 40zł/miesiąc. Zainteresowanych proszę o kontakt z trenerem Wiktorem Witowskim – telefonicznie 794-304-552 lub mailowo wiktor258@gmail.com.
 6. Zajęcia szachowe.

  Zajęcia szachowe

 7.  Sportowe zajęcia pozalekcyjne
  Zapraszamy na  bezpłatne zajęcia sportowe na boisku Orlik!

  Program „Animator Sportu” jest realizowany przez Wydział Sportu Urzędu Miasta Krakowa we współpracy z międzyszkolnymi ośrodkami sportowymi i Krakowskim Szkolnym Ośrodkiem Sportowym. Powstał on na bazie oddanych do użytku obiektów sportowych powstałych w ramach programu inwestycyjnego „Moje Boisko ORLIK 2012″. Chętni mogą uczestniczyć w zajęciach z wielu różnych dyscyplin sportowych takich, jak piłka nożna, piłka siatkowa, tenis, oraz wielu innych. Prowadzone są one w ciekawy i indywidualny sposób oraz ich poziom jest dostosowany do umiejętności jak i kondycji fizycznej uczestników.

  Zajęcia będą odbywać się na orliku ul. Jaskrowa 5 ( od poniedziałku do piątku w godzinach od 13.30 do 16.30)  i prowadzone będą przez wykwalifikowanych i doświadczonych animatorów-instruktorów. Zapraszamy uczniów naszej szkoły  do aktywnego uczestnictwa w zajęciach sportowych – całkowicie bezpłatnie!

  Czytaj o programie:

 

 

 

Skip to content