Zajęcia pozalekcyjne

  1. Szkoła Tańca, zajęcia w każdy środę od 12.50 do 13.35.

    Taniec

    taniec1
    taniec3
    taniec2
    Loading image... Loading image... Loading image...
  2. Zajęcia szachowe, Pan Stanisław Porębski, w każdy poniedziałek od 13.45 do 14.30 oraz od 14.35 do 15.20.

    Zajęcia szachowe

    20180126_150353
    20180126_150425
    20180126_150425
    20180126_150425
    20180126_150425
    Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
  3.  Sportowe zajęcia pozalekcyjne

    Przedstawiamy aktualny harmonogram pozalekcyjnych zajęć sportowych realizowanych w ramach programu Animator Sportu. Chętni mogą uczestniczyć w zajęciach z wielu różnych dyscyplin sportowych takich jak: piłka nożna, piłka siatkowa, tenis, oraz wielu innych. Prowadzone są one w ciekawy i indywidualny sposób oraz ich poziom jest dostosowany do umiejętności jak i kondycji fizycznej uczestników. Zajęcia będą odbywać się na orliku codziennie wg załączonego harmonogramu i prowadzone będą przez wykwalifikowanych i doświadczonych animatorów-instruktorów: pana Rafała Gruchałę oraz pana Marcina Skoczeń. Zapraszamy uczniów naszej szkoły  do aktywnego uczestnictwa w zajęciach sportowych od poniedziałku do piątku już od 13.30 oraz w każdy weekend- całkowicie bezpłatnie!

    Zajęcia na orlikach prowadzone będą w godzinach pozalekcyjnych wg powyższego indywidualnego harmonogramu:

    Czytaj harmonogram:

    Czytaj o programie:

Dodatkowe zajęcia pozalekcyjne bezpłatne organizowane przez szkołę:

Imię i nazwisko prowadzącego Nazwa zajęć Termin
mgr Sławomir Nosek Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia matematyczne uczniów klasy VIII  Poniedziałek 8.05-8.50
mgr Anna Adamska Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia z języka angielskiego w klasach ósmych Poniedziałek 7.15 – 8.00
mgr Anna Adamska Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia z języka angielskiego w klasach siódmych Wtorek 14.35 – 15.25
mgr Magdalena Górska Już czytam i piszę – zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla klas pierwszych Poniedziałek 12.50-13.35
mgr Jolanta Pajor Kółko matematyczne – Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia matematyczne uczniów klas siódmych Piątek  7.15 – 8.00
mgr Beata Korycińska -Furtak Kółko matematyczne – Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia matematyczne uczniów Poniedziałek 7.15 – 8.00
mgr Anita Zakrzewska Kółko dziennikarskie Piątek 7.15 – 8.00
mgr Magdalena Górska Potrafię więcej – zajęcia dla uczniów klasy 2a Środa 11.45 – 12.30
mgr Magdalena Górska Potrafię więcej – zajęcia dla uczniów klasy 2b Czwartek 11.45 – 12.30
mgr Magdalena Górska Potrafię więcej – zajęcia dla uczniów klasy trzecich Środa 12.50 – 13.35
mgr Anna Dragan Wędrówki po Książkolandii – innowacja pedagogiczna dla klas piątych i szóstych Czwartek 12.50-13.35
mgr Anna Zagrodzka Zajęcia rozwijające kreatywność artystyczną w klasie trzeciej Piątek 7.15 – 8.00
mgr Dorota Sobczak Kółko biologiczno-chemiczne w klasach ósmych Wtorek 13.45 – 14.30
mgr Anita Zakrzewska Zajęcia dydaktyczno  – wyrównawcze z języka polskiego w klasach ósmych Poniedziałek 7.15 – 8.00
mgr Anna Adamska Zajęcia dydaktyczno  – wyrównawcze z języka angielskiego w klasach ósmych Wtorek 13.45 – 14.30
mgr Anna Dragan Zajęcia dydaktyczno  – wyrównawcze z języka polskiego w klasach piątych Środa 7.15 – 8.00
mgr Anna Dragan Zajęcia dydaktyczno  – wyrównawcze z języka polskiego w klasach szóstych Piątek 7.15-8.00
mgr Maria Piecha Zajęcia dydaktyczno  – wyrównawcze z języka polskiego w klasach siódmych Piątek 7.15-8.00
mgr Elżbieta Krowińska Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne Środa 7.15-8.00

Czwartek 7.15-8.00

mgr Anna Kosiba Zajęcia dydaktyczno  – wyrównawcze z matematyki w klasach czwartych Czwartek 12.50-13.35
mgr Anna Kosiba Zajęcia dydaktyczno  – wyrównawcze z matematyki w klasach siódmych Środa 7.15-8.05
mgr Anna Kosiba Zajęcia dydaktyczno  – wyrównawcze z matematyki w klasach ósmych Piątek 7.15-8.05
mgr Beata Korycińska-Furtak Zajęcia dydaktyczno  – wyrównawcze z matematyki w klasach piątych i szóstych Piątek 7.15-8.05
mgr Katarzyna Grabowska Gry i zabawy ruchome z elementami gimnastyki korekcyjnej w klasie Ib Wtorek 10.50 – 11.35
mgr Helena Karolczyk-Wysogląd Kółko religijno – teatralne Poniedziałek 13.40-14.25
mgr Beata Maziak Gry i zabawy ruchome z elementami gimnastyki korekcyjnej w klasie Ia Wtorek 10.50 – 11.35