To Dzięki Państwu… - 05-04-2019

W dniu dzisiejszym nastąpił montaż wolnostojącego, betonowego stołu do gry w ping-ponga. W imieniu swoim własnym i wszystkich uczniów, pragnę złożyć podziękowania Rodzicom, Pracownikom i Przyjaciołom szkoły oraz zewnętrznym firmom za przekazanie 1% podatku za rok 2017.


Dzięki Państwu zaangażowaniu udało się w roku 2018 zebrać rekordową kwotę na zakup wolnostojącego, betonowego stołu do gry w ping-ponga.

Stół jest przeznaczony do użytku zewnętrznego:
– wykonany z wibrowanego betonu zbrojonego,
– blat zielony i pokryty lakierem ochronnym,
– dla bezpieczeństwa brzegi blatu zostały zaokrąglone profilem aluminiowym,
– siatka wykonana z blachy ocynkowanej, na stałe zamocowana do stołu,
– produkt odporny na efekt działań pogodowych
Taki obiekt wkomponował się w dniu dzisiejszym w piękną zewnętrzną, sportową przestrzeń naszej szkoły. Cena zakupionego stołu to ponad 4000 zł. Wolny czas i zajęcia wychowania fizycznego będą aktywnie i czynnie wykorzystane, a obiekt stworzy przestrzeń do rekreacji na świeżym powietrzu również dla dzieci przybywających w świetlicy. Kolejnym moim marzeniem i pomysłem na realizację 1% odpisu od podatku na rzecz naszej szkoły jest zakup leżaków miejskich drewnianych, metalowych na trawnik wzdłuż placu zabaw, aby nasi uczniowie, mogli wypocząć na świeżym powietrzu podczas długiej przerwy obiadowej i zajęć plenerowych. Zwracam się ponownie do Państwa z gorącą prośbą o przekazanie 1% odpisu od podatku na rzecz naszej szkoły – poprzez Fundację Studencką Młodzi Młodym, numer KRS-0000270261, cel szczegółowy : Szkoła Podstawowa nr 78.
Sławomir Nosek

 

Skip to content