Słoneczniki 2019 - 04-10-2019

Szkoła Podstawowa nr 78 w gronie organizacji zasłużonych w rozwój dzieci. Dyplom uznania za nieoceniony wkład w rozwój dzieci dla wszystkich osób zaangażowanych w organizację IX edycji Krakowskiej Nocy Matematyki – Królowa Nie Chce Spać.

Miło nam poinformować, że zostaliśmy nominowani do głównej nagrody w prestiżowym konkursie Słoneczniki2019 za organizację najlepszego wydarzenia dla dzieci:
https://sloneczniki.czasdzieci.pl/…/id,134-sloneczniki_2019…
Krakowska Noc Matematyki-Królowa Nie Chce Spać została nominowana jako najbardziej rozwojowa inicjatywa dla dzieci w kategorii Logika i już w sobotę 5 października na uroczystej gali w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie poznamy zwycięzców:

https://sloneczniki.czasdzieci.pl/…/id,140-gala_sloneczniki…
Słoneczniki to akcja organizowana dorocznie przez grupę CzasDzieci.pl, która – jako pośrednik pomiędzy placówkami kulturalnymi a rodzicami – pragnie docenić instytucje najmocniej zaangażowane w rozwój najmłodszych. Aby pomóc rodzicom wybrać z szerokiej gamy wydarzeń i zajęć dla dzieci te, które przysłużą się dorastaniu ich pociech w najbardziej wartościowy sposób, twórcy konkursu stawiają sobie za cel wyłonienie laureatów wśród krakowskich stowarzyszeń wychodzących ze swoją ofertą naprzeciw dzieciom. Statuetki Złotych Słoneczników przyznane zostaną w sześciu kategoriach: język, logika, sztuki wizualne, muzyka, ruch i przyroda, które razem umożliwiają pełny i harmonijny rozwój naszych dzieci. Pragniemy zauważyć, że Szkoła Podstawowa nr 78 w Krakowie jako organizator tego wydarzenia jest jedyną  szkołą, która znalazła się w gronie instytucji najmocniej zaangażowanych w rozwój najmłodszych. Dziękujemy za nominację, natomiast wszystkich miłośników Królowej już dzisiaj zapraszamy na jubileuszową X edycję Krakowskiej Nocy Matematyki – Królowa nie chce spać już 13 marca 2020 r. tylko w Szkole Podstawowej nr 78 w Krakowie
.

Skip to content