Informacje - 10-03-2020

W związku z rosnącą liczbą zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2, w trosce o bezpieczeństwo uczestników i uczniów naszej szkoły informuję, że  planowana na dzień 13 marca  X edycja Krakowskiej Nocy Matematyki – Królowa Nie Chce Spać decyzją Dyrektora Szkoły  zostaje odwołana.

Z uwagi na bezpieczeństwo i zdrowie  uczniów, z powodu zwiększonego prawdopodobieństwa zarażenia się koronawirusem Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 78 w Krakowie rekomenduje zawiesić do odwołania organizację wyjść i wycieczek, w tym m.in. wyjazdów na basen. Powyższa decyzja jest działaniem zapobiegawczym i  minimalizuje prawdopodobieństwo ewentualnego przenoszenia się koronawirusa w naszym środowisku lokalnym. 

Zwracam się do Państwa z apelem, aby nie posyłali Państwo przeziębionych i chorych dzieci do szkoły. Jednocześnie przypominam uczniom  o  przestrzeganiu podstawowych zasad higieny , w tym  częstego mycia rąk z użyciem ciepłej wody i mydła oraz ochrony podczas kaszlu i kichania. W razie pytań i wątpliwości pozostaję do Państwa dyspozycji drogą mailową dyrektor@sp78.pl, poprzez dziennik elektroniczny, kontakt telefoniczny 126452722 lub indywidualnych spotkań. 

Z poważaniem

Sławomir Nosek

Skip to content