OGÓLNOPOLSKA KAMPANIA SPOŁECZNA „ROWEROWY MAJ 2019” - 26-04-2019

Nasza szkoła w maju (dokładnie od 6 do 31 maja)będzie brała udział w kampanii ogólnopolskiej ROWEROWY MAJ 2019.
Akcja polega na tym, że każdy uczeń za zgodą rodziców ale również pracownik szkoły będzie miał możliwość aktywnie podróżować do- i ze szkoły. Organizator kampanii za „aktywną podróż” uznaje przejazd rowerem, hulajnogą, na rolkach lub na wrotkach, na deskorolce.

Celem kampanii jest promowanie aktywności fizycznej dziecka. Kampania zakłada rywalizację w formie zabawy na trzech poziomach: indywidualnym, klasowym, międzyszkolnym. Czekają ciekawe nagrody!

Uczniowie otrzymali dokładne informacje co do warunków zabawy. Każde dziecko otrzymało zgodę do podpisania przez rodziców. Jest to WARUNEK KONIECZNY wzięcia udziału w zabawie przez dziecko! Brak zgody to uniemożliwi.

 Każdy rodzic otrzyma informator o zasadach kampanii.

Uczniowie, którzy będą mieli zgodę rodziców na udział w zabawie, otrzymają książeczki rowerowe, do których będą zbierać punkty za każdy przejazd. Oprócz tego uczniowie będą mogli zbierać też punkty dla klasy. Wszystkich uczniów i pracowników szkoły zachęcamy do zabawy ale pamiętajcie: to RODZICE decydują o tym, czy dziecko będzie uczestniczyć w kampanii. Szczegółowe informacje nt. kampanii, zasady i regulamin akcji dostępne są na stronie: www.rowerowymaj.eu. oraz bezpośrednio u koordynatora szkolnego kampanii p. Marty Tkacz i p. Elżbiety Zaręby.

Czytaj regulamin:

Skip to content