Echo szkoły - 18-11-2019

Drodzy Czytelnicy!

W roku szkolnym 2016/2017 do życia powołany został dwumiesięcznik „ Echo Szkoły”. Tytuł gazeta zawdzięcza Karolinie Kolegowicz. Ze wszystkich sił postaramy się, by każdy numer był ciekawy, nietuzinkowy i zabawny.

Od roku szkolnego 2017/2018 gazetka będzie także w wersji elektronicznej na stronie internetowej szkoły. Zachęcamy Was do zaglądania . W pierwszym numerze prezentujemy nowe osoby z grona pedagogicznego, m.in. przeczytacie wywiad z nowym Dyrektorem Szkoły –  Panem mgr Sławomirem Noskiem, którego udzielił Klaudii Śledziewskiej. Ponadto zapraszamy do współpracy. Jeśli macie coś do powiedzenia, chcecie przedstawić swój pomysł lub twórczość, lubicie rysować, tworzyć komiksy – szukamy właśnie Was! Jesteście niezbędnym ogniwem naszego zespołu! Swoimi pomysłami możecie podzielić się na Kółku Młodego Dziennikarza/Reportera w każdy piątek na ósmej lekcji w sali 33 lub przesyłając materiał na adres mailowy: gazetka78@onet.pl .

mgr Anita Zakrzewska

Klikając na poniższy obrazek możecie przeczytać pierwszy numer dwumiesięcznika w roku szkolnym 2017/2018. Zapraszamy do lektury.

Dwumiesięcznik Szkoły Podstawowej nr 78 w Krakowie 1/2017

Skip to content