Dzień Otwarty Szkoły - 03-03-2023

Dyrekcja oraz nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 78 P. Michałowskiego w Krakowie

zapraszają Rodziców i Przedszkolaków na Dzień Otwarty Szkoły,

który odbędzie się 4 III 2023 r.  (sobota) w godzinach od 9.00 do 12.00

w budynku przy ul. Łuczanowickiej 2a

Oglądnij prezentację o naszej szkole:

W programie:

– spotkanie z dyrektorem szkoły i nauczycielami,

– zwiedzanie szkoły i spotkania informacyjne dla rodziców,

Czytaj Zaproszenie:

Dyrekcja oraz nauczyciele zapraszają Rodziców i Przedszkolaków – Przyszłych Uczniów naszej szkoły na wydarzenie Krakowska Noc Matematyki – Królowa Nie Chce Spać, które odbędzie się 17 III 2023 r.  (piątek) w budynku przy ul. Jaskrowa 5. Startujemy godzina 20.00.  Ze względów organizacyjnych chętnych rodziców przyszłych uczniów klas pierwszych prosimy o kontakt telefoniczny (tel. 126452722) celem zapisu na wydarzenie. Czytaj o Krakowska Noc Matematyki – Królowa Nie Chce Spać:

Czytaj terminy rekrutacji:

Oferujemy m.in.: najwyższy poziom bezpieczeństwa, monitoring oraz pełną kontrolę osób wchodzących na teren zamkniętego budynku, w salach lekcyjnych jest duży  65-calowy monitor dotykowy lub tablica interaktywna, dziennik elektroniczny, szafki dla każdego ucznia, świetlicę czynną od 6.30 do 17.00, naukę na jedną zmianę, szeroki wachlarz zajęć pozalekcyjnych (czytaj zajęcia realizowane w tym roku szkolnym), pomoc pedagoga, psychologa i logopedy, zajęcia sportowe i świetlicowe realizowane w pełnowymiarowej sali gimnastycznej, obowiązkowe zajęcia szachowe i realizację projektów edukacyjnych, w tym Noc Matematyki, Rowerowy Maj, zespół Jaskierki, Laboratoria Przyszłości  i wiele innych. Oferujemy szkołę innowacji i wymagań edukacyjnych, szkołę przystosowaną dla najmłodszych uczniów w tym w szczególności m.in. wykonany generalny remont wszystkich sanitariatów,  sal lekcyjnych, remont szatni i korytarza, szatni wychowania fizycznego i biblioteki.

W roku 2022 roku w budynku przy ul. Łuczanowickiej dla naszych najmłodszych uczniów zakończyliśmy realizacją historycznych inwestycji w naszej szkole:

 • budowa nowego boiska i bieżni,
 • placu zabaw,
 • budowa parkingu,
 • w roku 2023 będziemy realizować kolejne inwestycje m.in. budowę skateparku oraz opracowanie dokumentacji projektowej kompleksowej termomodernizacji budynku.

  Zapraszamy do nauki w SP78, w której w budynku przy ul. Łuczanowickiej uczą się tylko i wyłącznie klasy pierwszego etapu edukacyjnego (klasy I-III), w drugim budynku przy ulicy Jaskrowej klasy drugiego etapu edukacyjnego (klasy IV-VIII). Obiekty naszej szkoły:

  Dzień otwarty szkoły:
  Miejsce: SP78 ul. Łuczanowicka 2a
  Termin: sobota 4 marca, godzina od 9.00 do 12.00.

Pobierz wniosek rekrutacyjny:

Pobrany, uzupełniony i podpisany  wniosek o przyjęcie do szkoły należy dostarczyć do szkoły:

Przyjmowanie wniosków w godzinach pracy sekretariatu szkoły (ul. Jaskrowa 5, tel. 126452722), od poniedziałku do piątku od 7.30 do 15.30, w budynku II lokalizacji szkoły ul. Łuczanowicka 2a od poniedziałku do piątku od 7.30 do 14.00.

Serdecznie Zapraszamy

 

Skip to content