Życzenia - 13-10-2022

W Dniu  Edukacji Narodowej, chciałbym złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły. Bill Beatie powiedział, że „celem edukacji powinno być uczenie jak myśleć, a nie co myśleć”. Ten cel edukacji poprzez uczenie się jak myśleć realizowany jest w naszej szkole. 

Dziękując za trud podejmowanej na co dzień pięknej i trudnej pracy Nauczyciela oraz wyrażając głębokie uznanie i wdzięczność za trud codziennego inspirowania młodych ludzi do działania życzę wielu sukcesów zawodowych,  życzę aby Państwa  pasja znajdowała uznanie w oczach uczniów i ich rodziców oraz była źródłem osobistej satysfakcji. Dziękuję Państwu, że zawsze blisko ucznia uczycie młodego człowieka jak myśleć i jak żyć.

Pragnę również z radością poinformować, że Pani Wicedyrektor Dorota Kadula otrzymała Nagrodę Prezydenta Miasta Krakowa, a nauczyciel zajęć programowania i informatyki Pan Marcin Duda Nagrodę Małopolskiego Kuratora Oświaty za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej. Cała nasza społeczność pragnie przyłączyć się do gratulacji i życzyć wielu sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym.

W swoich podziękowaniach nie mogę pominąć wszystkich pracowników niepedagogicznych, bez których nasza szkoła nie przypominała takiego miejsca jakim jest! Dziękuję Państwu, że nasza szkoła jest czysta, zadbana i bezpieczna. Życzę wszystkim moim pracownikom nieustającej satysfakcji z pracy, zdrowia i optymizmu.

Życzenia Pani Anny Korfel-Jasińskiej Zastępcy Prezydenta Miasta Krakowa ds. Edukacji, Sportu i Turystyki:

Sławomir Nosek

Skip to content