Gratulacje! - 22-06-2021

W dniu dzisiejszym uczniowie naszej szkoły: Joanna Pieczarka i Jakub Prosianowski z rąk Prezydenta Miasta Krakowa Pana Jacka Majchrowskiego, Zastępcy Prezydenta ds. Edukacji, Sportu i Turystyki Pani Anny Korfel-Jasińskiej i Pani Dyrektor Wydziału Edukacji Pani Anny Domańskiej otrzymali serdeczne gratulacje i życzenia dalszych sukcesów.

W liście gratulacyjnym skierowanym do naszych uczniów Pan Prezydent pogratulował zwycięstwa w międzynarodowym konkursie „AstroPi” Europejskiej Agencji Kosmicznej. To dowód do dumy, że mamy w Krakowie wspaniałych młodych ludzi o niesamowitej wiedzy, różnorodnych pasjach, ze znajomością języków, którzy stanowić będą elitę naukową i którzy z powodzeniem mogą studiować na wszystkich najlepszych uczelniach naszego kraju i świata – kontynuuje Pan Prezydent. Jestem pod wrażeniem zainteresowań, umiejętności programowania, wykorzystania narzędzi elektronicznych do pozyskiwania danych i ich analizy. Wierzę, że odniesiony sukces na początku drogi naukowej jest doskonałą wróżbą dla dalszych osiągnięć. Serdecznie życzę wielu osiągnięć i wytrwałości podczas realizacji kolejnych projektów. Dla naszych uczniów, był to dzień pełen wrażeń i emocji, które zapamiętają na bardzo długo.

Zapraszamy do oglądnięcia zdjęć z uroczystości, na której uczniowie otrzymali również z rąk Pana Prezydenta „kosmiczne nagrody”.

Szkoła Podstawowa Nr 78 Szkoła Miasta Krakowa – Jesteśmy dumni z naszych uczniów!
Skip to content