Czytanie dla przedszkolaków - 24-06-2026

W ramach akcji „Czytanie dla przedszkolaków” uczniowie regularnie odwiedzali młodszych kolegów, by wspólnie odkrywać świat książek. Ostatnie spotkanie odbyło się na świeżym powietrzu- przy pięknej, słonecznej pogodzie.

Za całoroczną akcję w ramach Szkolnego Wolontariatu odpowiedzialna była Pani Barbara Kisiel oraz Pani Marzena Pikulska- Pyż. 
Przejdź do treści