Dzień Sportu i Dziecka w naszej szkole! - 23-06-2026
W dniach 15 czerwca (klasy 1–3) oraz 16 czerwca (klasy 4–8) uczniowie naszej szkoły świętowali Dzień Sportu połączony z Dniem Dziecka. Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji: dmuchańce, teatrzyk, poczęstunek, piana party, warsztaty integracyjne,strzelanie z łuku oraz emocjonujące turnieje piłki nożnej i piłki siatkowej.
Były to dni pełne uśmiechu, aktywności i dobrej zabawy, które dostarczyły wszystkim wielu niezapomnianych wrażeń.
Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za pomoc i wsparcie w organizacji wydarzenia.
Dziękujemy również Wiesławowi Niejadlikowi i Katarzynie Pacholczak za koordynację oraz przygotowanie Dnia Sportu.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wyjątkowego święta!
- Screenshot



























