Euroweek-fotorelacja. - 22-09-2018

Dzisiaj, na zakończenie naszych spotkań z językiem angielskim, wysłuchaliśmy prezentacji wolontariuszy z Indii i Etiopii, którzy opowiedzieli  nam ciekawostki o swoich krajach. Później rozpoczęły się przygotowania do Cultural Night pod hasłem Zombie Party. Wieczór zombie obfitował w wiele mocnych wrażeń.  Pod koniec dnia każdy uczestnik otrzymał certyfikat udziału w Euroweek.

Fotorelacja WEEKENDOWY EUROWEEK
Sobotę uczestnicy rozpoczęli od porannych zabaw na świeżym powietrzu z wolontariuszami. W ciągu dnia uczniowie przełamywali bariery komunikacyjne pracując w grupach z młodzieżą z Białegostoku, Mysłowic i Warszawy.

Po obiedzie relaksowali się podczas spaceru po lesie. Następnie doskonalili znajomość  języka angielskiego podczas rozmów z wolontariuszami oraz wieczornego występu w przeglądzie młodych talentów w trzech kategoriach: śpiew, taniec i reklama. Zobaczcie jak nasi uczniowie przełamuj bariery językowe, spotykają się z ludźmi różnych kultur oraz poznają ideę wolontariatu.
Pozdrawiają Uczniowie klas VII i VIII wraz z opiekunami: p. Anna Adamska. p. J. Bujak, p. W. Niejadlik.

W piątek byliśmy w Rezerwacie Wodospadu Wilczki. Dziś byliśmy na wycieczce w Bystrzycy Kłodzkiej i Kłodzku, a popołudniu odbyły się warsztaty językowe oraz dyskoteka. Zajęcia językowe i zabawy integracyjne Międzygórzu. Sami zobaczcie.

Pozdrawiamy z Euroweeku

Skip to content