Projektanci edukacji - 03-12-2019

Od 2 grudnia zaczyna się głosowanie on line w konkursie Projektanci edukacji Nowej Ery.  Autorem dwóch projektów, które zgłosiła Szkoła Podstawowa nr 78 jest nauczyciel języka polskiego p. Anna Dragan. Nasze szkolne projekty to:
1. Literacki ogródek.
2. Książkolandia – kraina przerw z lekturą.

Pomóż nam wygrać:

Internauci głosują on-line na zgłoszone pomysły w dniach od 2 do 13 grudnia 2019 r. Wynikiem głosowania jest przyznanie 15 grantów na najpopularniejsze pomysły. Warto poklikać i namówić do tego znajomych.
 Aby oddać głos w konkursie, wejdź na stronę https://projektanciedukacji.pl/ zakładka Konkurs. Możesz oddać jeden głos dziennie na jeden projekt w każdej kategorii wiekowej. W Galerii Pomysłów znajdziesz listę pomysłów, które biorą udział w głosowaniu.
  Kliknij przycisk Głosuj przy wybranym pomyśle – oczywiście Literacki ogródek oraz Książkolandia – kraina przerw z lekturą.
  Wpisz swój adres e-mail i zatwierdź przyciskiem OK (jeśli głosujesz pierwszy raz, system poprosi Cię o uzupełnienie danych niezbędnych do udziału w głosowaniu).
  UWAGA! Każdy oddany głos należy aktywować linkiem, który zostanie wysłany na wpisany adres e-mail. Masz na to czas do północy.
  Głosowanie trwa 12 dni. Liczymy na Was!

Skip to content