Biała szkoła - 28-11-2017

W dniach 17.11-20.11.2017 r uczniowie klasy VIIa i IVa byli na „białej” szkole w Kościelisku. Gdy dojechaliśmy do Domu Wczasów Dziecięcych każdy z nas był mile zaskoczony pogodą. Dookoła wszystko było przykryte śniegiem.

W pierwszy dzień pobytu uczniowie malowali na szkle dowolny rysunek. Prace podziwiali rodzice na wystawie podczas wywiadówki. W kolejny dzień  spacerowaliśmy po Kalatówkach, zobaczyliśmy skocznię narciarską, obrzucaliśmy się śnieżkami. Wieczorem wszyscy tańczyli różne tańce, ale najbardziej  podobał się taniec belgijski. Dziewczynki dostrzegły ogromny potencjał taneczny chłopców. W niedzielę zwiedzaliśmy Muzeum Tatrzańskie, zakupiliśmy pamiątki na Krupówkach, następnie kolejką linową wyjechaliśmy na Gubałówkę, z której pieszo wróciliśmy do ośrodka. Wieczorem odbył się turniej „piłkarzyków”, zwyciężyli uczniowie klasy VIIa – Mateusz Szopa i Maks Krześniak.

W poniedziałek wróciliśmy do Krakowa. Na pewno na białej szkole było ciekawie, uczniowie doznali nowych przeżyć i wrażeń, które na długo zachowają w swojej pamięci.

Opracowała wych. Kl. VIIa  p. Halina Sendor na podstawie relacji Arletty Krajewskiej. Zdjęcia z pobytu wykonała wych. kl.IVa  p. Beata Maziak

Skip to content